شرکت پوشش صنعت الوان تولیدکننده انواع رنگ ها و پوشش ها با تنوع و کارایی های بسیار مختلف شامل پوشش های اپوکسی، پلی یورتان، عایق ها، درزگیرها، چسب ها و... با کاربری در حوزه های صنعتی، ورزشی، بیمارستانی، ساختمانی و...  می   باشد که شما می توانید تمام نیازهای خود  را در زمینه رنگ و پوشش از طریق شرکت ما تامین کنید. همچنین این شرکت در زمینه اجراء انواع کفپوش ها و رنگ ها نیز فعالیت دارد.  ما با بهره مندی از مهندسین و نیروهای متخصص  به شما این اطمینان را می دهیم تا با بهترین کیفیت این محصولات را به شما عرضه کنیم.  در این سایت مشخصات و اطلاعات محصولات با توجه به نوع کاربرد و هم چنین به صورت دیتاشیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گرفته تا راهنمای خوبی برای انتخاب شما باشد.

 کفپوش ورزشی

کفپوش های ورزشی به شما این امکان را می دهند تا در محیطی سالم و ایمن به انجام فعالیت ورزشی دلخواه خود بپردازید.

متخصصین ما در تلاش هستند تا با بهترین کیفیت این محصول را به شما عرضه کنند.

انعطاف و کیفیت مناسب و قابلیت ارتجاعی بودن این کفپوش ها شما را در برابر آسیب های ناشی از برخورد با کف، ایمن نگه می دارد و همچنین از خستگی ناشی از فعالیت ورزشی شما می کاهد و باعث می شود تا از فعالیت ورزشی خود لذت بیشتری برده و راندمان شما افزایش یابد.

کفپوش های ورزشی تولیدی شرکت با توجه به فضای مورد استفاده به دو نوع گسترده ای از کفپوش های ورزشی فضای باز و کفپوش های ورزشی فضای بسته تقسیم بندی می شوند.

       شما می توانید با کلیک بر روی گزینه های زیر کفپوش مورد نیاز خود را انتخاب کنید.