شرکت پوشش صنعت الوان تولیدکننده انواع رنگ ها و پوشش ها با تنوع و کارایی های بسیار مختلف شامل پوشش های اپوکسی، پلی یورتان، عایق ها، درزگیرها، چسب ها و... با کاربری در حوزه های صنعتی، ورزشی، بیمارستانی، ساختمانی و...  می   باشد که شما می توانید تمام نیازهای خود  را در زمینه رنگ و پوشش از طریق شرکت ما تامین کنید. همچنین این شرکت در زمینه اجراء انواع کفپوش ها و رنگ ها نیز فعالیت دارد.  ما با بهره مندی از مهندسین و نیروهای متخصص  به شما این اطمینان را می دهیم تا با بهترین کیفیت این محصولات را به شما عرضه کنیم.  در این سایت مشخصات و اطلاعات محصولات با توجه به نوع کاربرد و هم چنین به صورت دیتاشیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گرفته تا راهنمای خوبی برای انتخاب شما باشد.

 رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی با توجهبه قابلیت ها و مزایایی که در خود دارند به شما این امکان را می دهند تا به منظور محافظت و پوشش از مناطقی که در معرض اسید، خوردگی، حریق و… قرار دارند و همچنین به منظور بهبود ظاهر فضای کار می توانید در زمینه های مختلف از این رنگ ها استفاده کنید.

ما به مشتریانمان این اطمینان را می دهیم که می توانند تمام نیازهای خود را در زمینه های رنگ های صنعتی از طریق شرکت ما تامین کنند. متخصصین ما در تلاش هستند تا با بهترین کیفیت این محصول را به شما عرضه کنند.

رنگ های صنعتی تولیدی شرکت به چهار نوع گسترده ای از رنگ های ضد اسید، رنگ های ضد حریق، رنگ های ضد خوردگی و رنگ های ضد خش تقسیم می شوند.

شما می توانید با کلیک بر روی گزینه های زیر رنگ مورد نیاز خود را انتخاب کنید.